Dołączając do Starbucks zyskujesz:Pakiet profesjonalnych szkoleń i realną możliwość rozwoju w strukturze firmy AmRest


Swobodę w wyrażaniu siebie poprzez wspierający różnorodność dress code.

Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb - różne części etatu, w różnych porach dnia

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z multikarnetu sportowego

Twoje ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut oraz Burger King w bardzo atrakcyjnych cenach

Raz na 2 tygodnie paczkę ulubionej kawy Starbucks

Premie za polecanie przyjaciół

Fun w pracy w towarzystwie nowych przyjaciół!

Bogaty pakiet kafeteryjny dla managerów: wybieraj spośród setek świadczeń (Multisport, MyBenefit i wiele innych)

Praca w energicznym
i zgranym zespole

Miejsce pracy,
w którym możesz się wykazać kreatywnością
i pomysłowością

Z kawą wszystko jest możliwe!

 • Na pasję i kawę
  zawsze jest czas

  A jeszcze lepiej, gdy pasja i kawa idą ze sobą w parze. W Starbucks naprawdę kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy. Nasze niezwykłe kawiarnie są przystanią miłośników kawy na całym świecie. Jeśli i Ty do nich należysz – dołącz do nas!

 • W dobrym towarzystwie kawa smakuje jeszcze lepiej

  Nasza kawa łączy ludzi. Jesteśmy codziennym miejscem pracy i spotkań niezwykłych osób, które w Starbucks czują się po prostu dobrze. Z nami tematy do rozmów nigdy się nie kończą. Jeśli i Ty lubisz inspirować innych – dołącz do nas!

 • Dzień dobry
  zaczyna się od kawy

  W Starbucks umiemy nawet najgorsze chwile przemienić w te najlepsze. Z nami każdy dzień staje się dobry – kubek aromatycznej kawy i pozytywna energia mają niezwykłą moc. Jeśli i Twój uśmiech potrafi zdziałać cuda – dołącz do nas!

 • Traktujemy siebie
  po partnersku

  Nazywamy naszych pracowników Partnerami, ponieważ jesteśmy dla siebie nawzajem wsparciem i dążymy do osiągania wspólnych celów. Razem realizujemy misję Starbucks i jesteśmy częścią nie tylko lokalnej społeczności, ale marki, której nazwę znają wszyscy na całym świecie.

 • Czujemy się jak w domu

  Partnerzy spędzają czas w naszych kawiarniach nawet w wolnych chwilach. Przyciąga ich tutaj nasza niezwykła atmosfera, którą również sami tworzą. Poczujesz się u nas swobodnie, bo sam decydujesz, jak powinien wyglądać Twój plan dnia, elastycznie dopasowując grafik do swoich innych zajęć.

 • Uwielbiamy dzielić się
  naszą pasją

  Nasi Partnerzy potrafią parzyć najlepszą kawę na świecie! Swoją wiedzą i pasją chętnie dzielą się z innymi. Kilkadziesiąt tysięcy – na tyle sposobów możesz przygotować kawę w Starbucks, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Codziennie możesz inspirować innych swoją kreatywnością!

 • Zapewniamy nieograniczone możliwości rozwoju

  Chcemy, aby nasi Partnerzy byli z nami jak najdłużej. Dlatego możesz być pewna/pewien, że będziemy wspierać Cię w realizacji marzeń osobistych i zawodowych każdego dnia. Marką Starbucks w Polsce zarządza spółka AmRest, w której portfolio znajdują się inne globalne marki – dzięki temu masz nieograniczone możliwości rozwoju. Wszystko zależy od Ciebie!