W Starbucks kochamy to, co robimy

Dołącz do programu Starbucks Coffee Master, odkrywaj fascynujący kwiat kawy
i dziel się swoją pasją z innymi!

Pasja do kawy

Każdego dnia mamy dwa cele: dzielimy się wspaniałą kawą z przyjaciółmi i sprawiamy, że świat staje się lepszym miejscem. Tak było, kiedy otworzyliśmy pierwszą kawiarnię Starbucks w 1971 roku i tak jest dzisiaj.

Każdy z naszych Baristów rozpoczynając z nami pracę przechodzi przez 3-tygodniowe szkolenie, przygotowujące go do pracy. Osoby chętne do tego, aby jeszcze dokładniej zgłębić tajniki świata kawy mogą przystąpić do programu Coffee Master. Jako Coffee Master poznasz alternatywne metody parzenia kawy, a także dowiesz się więcej o samych ziarnach i sposobie ich przygotowywania. Zostaniesz mistrzem latte art., a dzięki szerokiej wiedzy będziesz przeprowadzał inspisujące degustacje kawy dla naszych gości i swojego zespołu.

 

Każdego roku najlepsi bariści Starbucks z całego kraju walczą o miano Championa podczas krajowego finału Starbucks Barista Championship. Zwycięzca reprezentuje swój kraj podczas międzynarodowego finału mistrzostw w Londynie. Nasze zawody to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dobrej zabawy z ludźmi, których łączy pasja do kawy.

Zobaczcie jak bawiliśmy się podczas tegorocznej edycji konkursu w Łodzi!